boot 2025: Wingfoilers zullen dol zijn op de grootste watersportbeurs ter wereld
Onbeperkte actie met boardsporten om naar te kijken en aan mee te doen, de nieuwste trends en natuurlijk heel veel plezier – dit is uniek en alleen te vinden op boot Düsseldorf van 18 – 26 januari 2025. Onze volledig vernieuwde Surf Sports Hal 17 biedt alles wat op dit moment hot is en wordt dé ontmoetingsplek van de internationale surfsportscene. Of je nu windsurfer, wingsurfer, wingfoiler, stand-up paddler (SUP), wakeboarder, kitesurfer of skimboarder bent – surfliefhebbers komen helemaal aan hun trekken in de Surf Sports Hal en kunnen alles zelf uitproberen.
Je kunt je ook verheugen op de “GWA Indoor Wingfoil World Cup – boot Düsseldorf 2025” (18 en 19 januari 2025), interessante shows op het podium en het nieuwste materiaal. Balz Müller en Elias Ouahmid zijn slechts enkele van de namen die je kunt ontmoeten in de Surf Sports Hal. Grijp de kans om zelf op een board te stappen. Of je nu al een professional bent of het voor de eerste keer wilt proberen met de hulp van een van onze ervaren instructeurs – dompel jezelf onder in dit spannende avontuur en geniet van de sensatie! Of je nu een beginner of gevorderde bent, je kunt je vaardigheden verbeteren en tegelijkertijd veel plezier beleven. Klik hier voor meer informatie over boot 2025 en het surfaanbod.
Online tickets voor boot Düsseldorf zijn verkrijgbaar voor €21,00 en €19,00 voor boot.club en caravan.club leden – kinderen onder de 13 jaar hebben gratis toegang. Onze tip: Als boot.club-lid kun je de beurs op twee dagen bezoeken voor de prijs van één. Word nu gratis lid van de boot.club en verzeker jezelf van je 2-voor-1 ticket.
Voor meer informatie kun je terecht op de website van Boot Dusseldorf. Natuurlijk kun je hier ook alvast tickets bestellen voor het