Nieuwe CADEX Max 50 WheelSystem en Aero Tire: één geheel, ontworpen voor maximale efficiëntie
CADEX introduceert vandaag het Max 50 Wheelsystem en de Aero Tire. Deze geïntegreerde aerodynamische wielset en performance banden zijn ontwikkeld voor snelheid, controle en efficiëntie. Samen vormen het Max 50 WheelSystem en de CADEX Aero Tire een compleet performance systeem voor de eisen van moderne wedstrijden, waarin efficiëntie, controle en langdurige snelheid net zo belangrijk zijn als pure aerodynamica.

Max 50 WheelSystem: Ultralichte Aero Racewielen voor Optimale Prestaties
Het nieuwe Max 50 WheelSystem combineert ultralicht gewicht met uitzonderlijke stijfheid en aerodynamische voordelen. Ook is het systeem ontwikkeld als volledig geïntegreerde combinatie van velg, spaken en naaf, om topprestaties te leveren die niet alleen in het lab meetbaar zijn, maar vooral op de weg het verschil maken.
Het totale system weegt slechts 1290 gram en combineert een geoptimaliseerde 50 mm hookless aero velg aan geïntegreerde CADEX Super Aero carbon spaken en een dunne aero naafflens. Dit vermindert luchtweerstand en verbetert de krachtoverdracht. Dankzij Dynamic Balanced Lacing wordt de spaakhoek vergroot en de spaakspanning onder belasting gestabiliseerd, wat zorgt voor meer torsiestijfheid dan het CADEX Ultra 50 WheelSystem.
De brede interne velgbreedte van 22,4 mm optimaliseert de bandvorm en luchtstroom. Dit verhoogt de aerodynamische efficiëntie in de praktijk en verbetert tegelijkertijd stabiliteit en controle onder uiteenlopende omstandigheden. Zo ontstaat een moderne aero racewielset met de perfecte balans tussen aerodynamica, stijfheid en laag gewicht.



De nieuwe Aero Tire is speciaal ontwikkeld om het Max 50 WheelSystem perfect aan te vullen. Het hogere en bredere aero-profiel met verfijnde schoudergroeven zorgt voor een soepele luchtstroom en minder weerstand. Het 240 TPI karkas verlaagt de rolweerstand en het gewicht voor snellere acceleratie en meer respons. De bewezen Race Shield lekbescherming biedt betrouwbare duurzaamheid zonder concessies te doen aan snelheid of rijgevoel. De Aero Tire komt beschikbaar in twee maten: 28c en 30c.
In de Benelux biedt CADEX de volgende producten:
- CADEX Max 50 WheelSystem
- CADEX Aero Tire

System Integration
Geïntegreerde Super Aero carbon spaken en een dunne aero naafflens verminderen luchtweerstand en verbeteren de krachtoverdracht doordat het wiel als compleet systeem is ontworpen.
Refined Aero Profile
Een 50 mm hookless aero velg met brede interne maat van 22,4 mm optimaliseert de luchtstroom rond de band voor betere aerodynamica en stabiele handling.
Lightweight Efficiency
Met slechts 1290 gram combineert de Max 50 laag gewicht met uitzonderlijke stijfheid voor scherpe acceleratie en directe respons.
Designed For Speed
Het hogere aero-profiel en de 64 verfijnde schoudergroeven van de CADEX Aero band verbeteren de luchtstroom en verlagen de rolweerstand.
Race-Ready Confidence
Een soepel 240 TPI karkas in combinatie met Race Shield lekbescherming levert snelheid, controle en betrouwbaarheid onder zware omstandigheden.
Wheel–Tire Interface
Ontwikkeld als geïntegreerd systeem verbeteren het Max 50 WheelSystem en de Aero Tire aerodynamica, rolprestaties, stabiliteit en controle.
Wil je op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes? Volg ons dan op Instagram en Facebook! Benieuwd naar boeiende en interessante blog berichten over wielrennen? Klik hier!