06-07-2011 - Surfen, Nieuws

Koninkjes van de grutten

Van 3 tot 6 augustus is de Benelux King of the Groms! De Quiksilver King Of The Groms wil dé toekomstige surfkampioenen ontdekken en motiveren om hun surfskills verder te ontwikkelen!

Het is in het verleden immers reeds meermaals gebleken dat het winnen van King Of The Groms vaak net die extra push is voor jong talent – denk maar aan voormalige winnaars als Jeremy Flores (ISA World Champion, ASP World Tour Champion en winnaar van de Pipe Masters in 2010), de ster van het Baskenland Aritz Aranburu (Elite level top 44 ASP surfer), Maxime Huscenot (ASP junior World Champion 2009) en recenter Gabriel Medina en Matt Banting.

Inschrijven voor de Benelux editie van KOTG 2011, 3-6 augustus aan Twins Club, Bredene (BE) kan via:

http://quiksilverlive.com/kotg11/schedule.en.html

Schrijf je in voor 15 juli en betaal 45 euro in plaats van 55 euro!

Het inschrijvingsgeld is voorzien van:

  • goodie bag & KOTG T-shirt
  • clubmembership 3-6 aug & verblijf Surfers Village
  • Swell Party zaterdag 6 augustus
  • opening diner
  • free drinks tijdens de competitie
  • closing diner
  • pricegiving

De winnaar gaat op 25 en 26 augustus naar Newquay (UK) waar hij zich zal meten met de andere Europese winnaars.

De top twee kwalificeren zich voor de Internationale Finale die doorgaan naar de Quiksilver Pro France in Hossegor (4 – 13 oktober).

 van