Spotguide: Axamer Lizum
Het gebied Axamer Lizum (1540m – 2340m) biedt veel variatie. De ene dag kan je je skills oefenen in het park,de andere dag heb je de keuze muit mogels, poedervelden, etc.m Voor zowel skiërs als boarders is er dus genoeg te doen.m Door de relatief hoge ligging vanhet gebied loopt het seizoen in Axamer Lizum van november t/m april, en mocht het qua sneeuwval tegenzitten kan het hele gebied kunstmatig besneeuwd worden door de sneeuwkanonnen. Voor de freeriders natuurlijk niet zo interessant, maar dat betekent wel dat het park er altijd goed bijligt. Ook betekent dit dat de dalafdaling altijd begaanbaar is.
Het Park in Axamer Lizum is niet het grootste park dat er is, maar er is toch voor alle niveaus een uitdaging te vinden. Voor iedereen is er dus de kans om zijn/haar skills te perfectioneren. Een combinatie van kickers, boxen en rails zorgt ervoor dat je je niet snel verveelt. De sleeplift die langs het park loopt maakt het mogelijk veel runs te maken in een korte tijd, wat ervoor zorgt dat je nog sneller vooruitgan kan boeken.
Wie na een intensieve dag op de ski’s/board nog het nachtleven onveilig wil maken, is Innsbruck een aanrader. Deze stad ligt op 18km afstand, en de bus is gratis.
Totaal aantal kilometers 38,5km Hoogte 1580m – 2340mLiften 3 sleep 6 stoeltjes 1 cabine Skipas per dag Skipas per week Urenkaart Dichtstbijzijnde treinstation Dichtstbijzijnde vliegveld Tips eten Tips uitgaan Gratis wifi Website Gidsen Belangrijke evenementen |
Naam funpark Snowpark Axamer Lizum Locatie funpark Tussen de Birgitzköpel lift en de Kaserwald LiftenHoogte +- 1700m Lengte Breedte Speciale parklift Dichtstbijzijnde lift Onderhoud park Kickers Rails Boxen Extra’s Website funpark Chill area |