08-12-2011 - Snowboarden, Nieuws

Wintersportbeurs Zevenhuizen a.s. weekend

Aankomend weekend is er weer de traditionele wintersportbeurs in Zevenhuizen. Naast gezelligheid met gratis glühwein, lekkers en een springkussen voor kids is het volop profiteren van de honderden beursacties!

Kortingen tot  60% op overjarige producten, laatste maten en restanten in alles wat met wintersport te maken heeft. Hiertoe behoren volop ski’s, schoenen, snowboards en accessoires maar vooral ook veel
wintersportkleding voor volwassenen en kinderen.

2e hands beurs
Inmiddels een vast item is de tweedehands beurs. Honderden skischoenen, skisets, snowboards en wintersportkleding voor weinig. Ook worden de ski’s en snowboards uit de test en de verhuur verkocht. Honderden kinder skischoenen en kinder skisets.

Maak kans op mooie prijzen
Iedere koper maakt kans op een snowboard, skiset, snowboardschoenen, en kleding van o.a. K2, Flow, Blizzard, O’Neill, Icepeak, Nidecker.

 van